Hakkinda

Alanında bir ilk olan www.Turkishbrands.co adlı yeni projemizi tanıtmaktan gurur duymaktayız. Oldukça kaliteli Türk ürünleri içeren vitriniyle, devrim yaratacak interaktif özellikleriyle Arap ve Orta Doğu piyasalarındaki müşterilerin tercihlerini, yeni trendleri sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Turkishbrands.co ; kişiye özel ürün sunumu tasarlayan, çeşitli hizmetleriyle iş kurulumu dizayn eden, diğer bir deyişle iş mimarisinde uzman ana şirketimiz BizMimar tarafından başlatılan, gelecek vadeden bir projedir. ( BizMimar hakkında daha fazla bilgi için www.bizmimar.com )

Turkishbrands.co sayesinde hiçbir rakibinizin daha önce uzanmadığı, keşfedilmemiş piyasalara açılıp işinizi genişletme fırsatı yakalayacaksınız.

Aynı dili konuşan, 300 milyon potansiyel Arap müşterisini temsil eden, Facebook ve Twitter gibi sosyal medyada aktif 150 milyon Arap internet kullanıcısı, Türkiye’nin artan itibarı ve kaliteli ürünleri sebebiyle işinizi genişletmenizde sizin için büyük bir fırsat oluşturmaktadır.

Hemen bize katılın ve 6 ay boyunca 100 adet ürün listenizin yayınlanacağı ücretsiz abonelik kazanın.**

Kalite standartlarımız, hizmetlerimiz, hedeflerimiz, bilimsel metodolojimiz ve bizimle nasıl çalışacağınız hakkında daha fazla bilgi için lütfen websitemizi ziyaret ediniz :

www.bizmimar.com

** Yalnızca ilk 5 müşteri içindir ve 1 Temmuz’a kadar geçerlidir.

:

 
İletişim